100% ROI

 

Przedstawiam wywiad z Kamilą, członkinią klubu inwestorów AmiInwestor.
Zobacz, co ma do powiedzenia osoba, która wygenerowała 100% zwrot z inwestycji, dwukrotnie zwiększając swój kapitał!
By |17 sierpnia 2016|Categories: Inwestowanie|6 komentarzy

About the Author:

Inwestor od 7 lat na giełdzie polskiej i amerykańskiej (Nyse/Nasdaq). Twórca unikalnego, autorskiego programu rozwoju inwestora "AmiInwestor" opartego a pół-automatyczną analizę komputerową. Ukończył edukację w pretiżowej ENST École Nationale Supérieure des Télécoms we Francji zakończoną stażem w Buenos Aires. Przez 5 lat związany z nowoczesną firmą technologiczną z Sillicon Valley "Harmonic". Obecnie utrzymuje się i swoją rodzinę z inwestycji giełdowych. Wielbiciel podróży, języków obcych, a także gry na gitarze jazzowej i klasycznej.

6 komentarzy

 1. Łukasz 18 sierpnia 2016 w 13:58 - Odpowiedz

  Pani Kamila jest zadowolona 🙂 Pozostaje tylko zapytać kiedy i w jakiej cenie udostępniony będzie kurs i narzędzia ? 🙂

  • Paweł Zakrzewski 18 sierpnia 2016 w 17:28 - Odpowiedz

   Kamila jest niesamowicie sympatyczną osobą i autentycznie cieszę się z jej sukcesu, tym bardziej że osiągnęła go w naprawdę krótkim czasie. Myślę, że kluczem w jej przypadku było trzymanie się reguł i systematyczność. Takich osób jest wiele, ale niektórym potrzebne było więcej czasu, a inne z kolei miały już jakieś wcześniejsze doświadczenia i sukces był dość naturalny. Kamila jest wyjątkowa pod względem szybkości rozwoju od osoby zupełnie początkującej do zarządzającej kapitałem inwestorów.Co do klubu inwestorów, zapisy zapewne otworzymy wkrótce, ale chcemy żeby było to maksymalnie świadome więc planujemy jeszcze kolejne materiały….

 2. Jarosław 18 sierpnia 2016 w 09:32 - Odpowiedz

  jeżeli wynik nawet znacznie gorszy, np. powyżej 25%/rok powtórzy się przez kolejne 3-4 razy pod rzad to wtedy czapki z głów, mamy polskiego Buffet’a,
  ale obecnie to tylko przykład szczęścia początkującego inwestora,
  co do spółek wydobywczych to się zgadza JSW w 6 miesięcy ponad 100%

  • Paweł Zakrzewski 18 sierpnia 2016 w 17:14 - Odpowiedz

   Jarosław, Sam wywiad jest krótki, nie ma tu całej historii Kamili, natomiast w jej przypadku były to już bardzo świadome transakcje, Kamila wykonała ich co najmniej kilkadziesiąt, może do teraz już powyżej setki, w każdej kontrolując dokładnie poziom ryzyka. Zgadzam się jednak, że powtarzanie takiego wyniku to byłby sukces. Jak jednak zauważasz ostatnio rynek daje takie okazje właśnie na spółkach wydobywczych, teraz są wydobywcze, a później przyjdzie kolej na inne, na tym to polega – zawsze znajdą się kolejne okazje.
   Skanując rynek np. co tydzień możemy znajdywać je dość regularnie. Kwestia wiedzy, narzędzi i systematyczności.

 3. Krzysztof Skalik 18 sierpnia 2016 w 08:43 - Odpowiedz

  Dla mnie najważniejsze zdanie z tego wywiadu to: “Jeśli się wie jakie są reguły [gry] to naprawdę można się czuć bezpiecznie”. Dokładnie, strach bierze się z nieznajomości tematu, z niewiedzy, dlatego też tak źle kończą się superszybkie i superzyskowne “inwestycje” typu Amber Gold. Nie wiemy co i jak ale ładnie wyglądające cyferki sprawiają, że wmawiamy sobie, że jakoś to będzie. A kończy się wiadomo jak i kolejna grupa ludzi (ci poszkodowani własną chciwością jak i ci, którzy o tym usłyszeli) zniechęca się do inwestowania, z powodu ryzyka…

  • Paweł Zakrzewski 18 sierpnia 2016 w 17:07 - Odpowiedz

   Krzysztof, Dokładnie tak samo to widzimy, można powiedzieć nasze motto to “Chroń kapitał”. Żadnych “szybkich pieniędzy”. Oczywiście kiedy ma się duże doświadczenie wtedy ryzyko i potencjalny zysk można nieco zwiększać, ale cały czas w strefie swojego komfortu i kontroli.

Zostaw komentarz