3 rodzaje czynników, które wpływają na Twoje zachowanie i zdolność osiągania celów

Strona główna/Rozwój osobisty/3 rodzaje czynników, które wpływają na Twoje zachowanie i zdolność osiągania celów

Zapoznaj się z nową prezentacją Damiana Redmera!

By |13 maja 2015|Categories: Rozwój osobisty|3 komentarze

About the Author:

Od 2005 roku prowadzi przedsiębiorców do lepszej jakości życia. Pomaga podwoić dochody i podwoić liczbę godzin wolnego czasu poprzez organizację firmy i innowacje w modelu biznesowym. Założyciel Akademii Biznesu Piotra Michalaka. Przeczytaj więcej o historii Piotra.

3 komentarze

 1. Damian 2 lipca 2015 w 18:17 - Odpowiedz

  Witaj Damianie

  Hipnoza proszę jej nie promować jest wielkim zagrożeniem.

  Również wizualizacja i afirmacja jest niebezpieczna jak dla człowieka który nie zna się na tych rzeczach. Pewna wizualizacja i afirmacja może być wprowadzona pod okiem kogoś kto zna temat ale w małym stopniu. Śliski temat.

  Proszę również nie promować yogi w innych filmikach skoro uważasz się za katolika.

  Pozdrawiam z Bogiem.
  Piszę to w trosce o Dobro – tylko.

 2. Damian 13 maja 2015 w 15:24 - Odpowiedz

  Te 6 nagrań, to kompletny fragment wiedzy – to znaczy, że po ich obejrzeniu i wdrożeniu (bez kupowania czegokolwiek) powinieneś zauważyć już spore rezultaty.

  Jednocześnie sam pewnie doskonale wiesz, że nie da się przekazać całej wiedzy w takich nagraniach. Ba – sam ją ciągle zresztą gromadzę, ciągle przeglądam (razem z zespołem) nowe badania, uzupełniamy naszą wiedzę i powiększamy dokumentację… przekazanie tego wszystkiego nawet w ciągu jednego dnia byłoby niemożliwe. Co dopiero w 6 krótkich nagrań.

  Dlatego zawsze funkcjonujemy właśnie tak, że dajemy kompletne fragmenty wiedzy (tak jak ten cykl nagrań), a jeśli ktoś będzie chciał się zgłębić w dany temat, to zapraszamy do kursu.

  Więc tak – jest możliwość pogłębienia wiedzy kupując kurs. Ale równie dobrze możesz tylko obejrzeć prezentacje i z czystym sumieniem wykorzystywać tylko to czego się z nich dowiedziałeś.

 3. Paweł 13 maja 2015 w 08:51 - Odpowiedz

  Witam.
  Interesujące informację, oglądam filmik za filmikiem – ale co ma być na końcu – sprzedaż? Jeśli chcesz opanować te umiejętności kup kolejny poradnik z x zł? Z góry dziękuję za odpowiedź – ps. rozumiem, że wszystko kosztuje i z wiedzy którą się zakupiło lepiej się korzysta – lecz czy i w tym przypadku będzie tak samo?

Zostaw komentarz