Opinie o Akademii Biznesu Piotra Michalaka

Strona główna/Rozwój Biznesu/Opinie o Akademii Biznesu Piotra Michalaka

Zobacz co na temat Akademii Biznesu Piotra Michalaka mówią protegowani z pierwszej edycji:

Katarzyna Kwiel – właścicielka sklepu Akatja.pl:

Michał Piotrowski – sklep internetowy w przygotowaniu:

Ostatnią rozmowę być może już widziałeś(aś), ale ją przypominam dla nowych widzów! Arkadiusz Łuszczki – właściciel firmy produkcyjnej kartony24.eu:

Więcej opinii znajdziesz na tej stronie.

Co dalej?

Dowiedz się więcej o Akademii Biznesu Piotra Michalaka na tej stronie.

By |24 marca 2015|Categories: Rozwój Biznesu|7 komentarzy

About the Author:

Od 2005 roku prowadzi przedsiębiorców do lepszej jakości życia. Pomaga podwoić dochody i podwoić liczbę godzin wolnego czasu poprzez organizację firmy i innowacje w modelu biznesowym. Założyciel Akademii Biznesu Piotra Michalaka. Przeczytaj więcej o historii Piotra.

7 komentarzy

 1. Krzyś 20 marca 2017 w 08:55 - Odpowiedz

  Witam Piotr czy jest ktoś kilko osób z kursu co naprawdę zaczeli zarabiać i odnosić sukcesy . Proszę o kontakt do tych osób . Bo na takie szkolenia straciłem kupę kasy i nic z tego żadnych konkretów , Każdy pięknie mówi a efektów żadnych . To tak jak Bartek mawiał w szkole nauczyciel zadał nauczyć się z podręcznika od szt: 10 do szt: ale nie mówił jak ,jak nauczyć się mają uczniowie jak ,jak, ???????? Tak właśnie od bywają się podobne szkolenia , a co ciekawe jeszcze się nie zaczeło już trzeba płacić kasę a nie odwrotnie najpierw nauka prowadzenie za rękę a potem zarobek i dopiero zapłata za ceną wiedzę kura przynosi efekty . I wtedy są pozytywne komentarze i polecenie innym że dany kur pomógł zarobić bo pokazuje krok po kroku jak !!!

  • Jarek 6 listopada 2019 w 10:47 - Odpowiedz

   Oczekujesz, że ktoś poprowadzi Cię za rękę i zagwarantuje zarobki w biznesie? 🙂 Tu chodzi, jak mniemam, o restrukturyzację firmy, która MOŻE, nie musi, skutkować większymi zarobkami. Nawet najmądrzejszy guru nie zagwarantuje Ci wyższych zarobków, jak sam coś zepsujesz i nie zrobisz jak trzeba. Ciekawe, czy jeszcze działasz w biznesie.

 2. Krzysztof 13 sierpnia 2015 w 15:13 - Odpowiedz

  Cześć Piotrze,
  jestem ciekaw, jakie efekty osiągnęli Twoi absolwenci po 4 miesiącach?
  Pozdrawiam i życzę powodzenia!

  • Piotr Michalak 13 sierpnia 2015 w 18:20 - Odpowiedz

   Pierwsze rozliczenie z efektów będzie za 2015 rok względem 2014, czyli wyniki będą w okolicy kwietnia 2016. Póki co zbieramy subiektywne opinie. Jeśli mówimy o efektach z restrukturyzacji firmy, zatrudnienia ludzi, zbudowania zespołu, zmiany sposobu zarządzania, modelu działalności i oferty firmy, to takich efektów się nie mierzy po 4 miesiącach, tylko trzeba co najmniej rok. 4 miesiące to trwa nieraz sama rekrutacja czy zaprojektowanie strategii… a trzeba ją jeszcze wdrożyć. Tak czy owak najnowszych ofertach Akademii będzie dużo nowych opinii, gdzie uczestnicy mówią czego do tej pory dokonali i jakie zmiany zaszły w ich firmach do tego momentu.

   Chciałbym tu wyjaśnić, że Akademia nie jest kursem z zarabiania pieniędzy (np. zrób kampanię, zarobisz 10-50 tysięcy, ale nadal nie masz biznesu), tylko programem budowania firmy (zbuduj solidne fundamenty i za rok-dwa będziesz mieć prawdziwą firmę, systemy, ludzi, organizację, która działa nawet, jak Ciebie w niej nie ma).

 3. ag. 30 marca 2015 w 16:25 - Odpowiedz

  Akademia Biznesu pomaga mi nie tylko zawodowo, ale także – co dla mnie ważniejsze – w naszym małżeństwie. Także równolegle analizuję dwie kwestie. Dziękuję, bo to zmienia moje życie!

 4. Beata 26 marca 2015 w 16:06 - Odpowiedz

  Fajna sprawa ta Akademia Biznesu:-)
  Chciałabym aby osoby, które wypowiadają się na temat uczestnictwa podały oprócz wszystkich niewymiernych i niematerialnych korzyści twarde, wymierne dane.
  W końcu to biznes:-)
  Z serdecznymi pozdrowieniami dla wszystkich,
  Beata

  • Piotr Michalak 27 marca 2015 w 19:01 - Odpowiedz

   Niestety to będzie dopiero za kilka miesięcy. Pierwsi uczestnicy I edycji dopiero ją ukończyli. Na tym etapie mają świeżo uporządkowane firmy. Liczbowe tego rezultaty dopiero się pojawią.

Zostaw komentarz