Przezwyciężaj Słabości! Łukasz Krasoń – wywiad

Strona główna/Przywództwo, Rozwój osobisty, Zarabianie pieniędzy/Przezwyciężaj Słabości! Łukasz Krasoń – wywiad

Co dalej?

Razem z Łukaszem wystąpimy na scenie 13-14 marca w Warszawie.

Możesz rozpocząć z nami wspólną przygodę rozwoju biznesowego i osobistego na seminarium “Jak skutecznie zarabiać – czyniąc dobre rzeczy”, gdzie obaj będziemy uczyli metod etycznego zarabiania, osobistego przywództwa, przezwyciężenia strachu i podążania za głosem swojego serca.

Zobaczysz też wielu innych niesamowitych, inspirujących prelegentów. Zdobędziesz konkretne techniki zwiększania swoich przychodów w zgodzie ze swoimi wartościami. Przepracujesz wiele barier i przekonań dotyczących godnego życia i pomagania innym. Poznasz wartościowych ludzi i nawiążesz kontakty.

Już niebawem więcej informacji!

 

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Partnerom w szczególności…
Adam Przemyk, Kacper Bisanz, Mariusz Batorowicz, Marcin Gurtowski, Andrzej Sobczyk, Damian Redmer, Arkadiusz Łuszczki, Arkadiusz Tomczyk, Dominik Homa, Andrzej Burzyński, Mateusz Nowak, Adam Hamela, Łukasz Krasoń

 

About the Author:

Od 2005 roku prowadzi przedsiębiorców do lepszej jakości życia. Pomaga podwoić dochody i podwoić liczbę godzin wolnego czasu poprzez organizację firmy i innowacje w modelu biznesowym. Założyciel Akademii Biznesu Piotra Michalaka. Przeczytaj więcej o historii Piotra.

10 komentarzy

 1. Łukasz Krasoń 5 lutego 2015 w 09:53 - Odpowiedz

  Widzę że rozgorzała dyskusja pod wywiadem 🙂 super

 2. Ag. 5 lutego 2015 w 09:29 - Odpowiedz

  REWELACYJNY MOTYWATOR!

 3. Iwona 4 lutego 2015 w 20:19 - Odpowiedz

  Kapitalna, zwykła rozmowa. Prawdziwa podróż Łukasza, która daje radość i wartość jemu samemu, jak i innym ludziom. Każdy może zastanowić się głębiej nad pokładami swojej wartości i poczuć, że może naprawdę wiele, choć okoliczności życia nie są sprzyjające. Wielu z nas to dotyka w różnym stopniu, przezwyciężanie słabości staje się kluczem do mocy.

 4. Zbyszek 4 lutego 2015 w 11:17 - Odpowiedz

  “Po Owocach Ich Poznacie”. Łukasz jest świetnym przykładem do naśladowania, żeby Działać i Cieszyć się Życiem, siać Optymizm 🙂 . Fantastyczne podejście . Gratuluję i Dziękuję.
  To Jest Możliwe !:)

  Piotr Dziękuję Ci że promujesz tak Super Osoby i Dobry Biznes

  Pozdrawiam Was Serdecznie i Najlepszego

  Zbyszek

 5. TYAB 4 lutego 2015 w 08:43 - Odpowiedz

  Determinacja jest kluczem do wszystkiego. Osoby niepełnosprawne mają o wiele więcej determinacji w życiu niż osoby sprawne. Hmmm….swoją drogą czy mówienie na Łukasza “niepełnosprawny” ma sens? gość radzi sobie o wiele lepiej niż większość polaków, którzy przeklinają każdy swój dzień. To już osoby, którym los zesłał wózek inwalidzki tak się nie użalają.Podziwiam takich ludzi.

  • Piotr Michalak 4 lutego 2015 w 12:03 - Odpowiedz

   W pewnym sensie wszyscy jesteśmy niepełnosprawni. Racja, że Łukasz jest bardziej sprawny niż wielu “pełnosprawnych”. Ku pokrzepieniu serc!

 6. Anita 3 lutego 2015 w 17:11 - Odpowiedz

  Bardzo pozytywna osoba podziwiam takich ludzi my zdrowi Polacy cały czas narzekamy na wszystko a tacy ludzie jak on potrafią pokonywać swoje bariery i normalnie żyć cieszyć się tym życiem nie rezygnować ze swoich pasji a wręcz przeciwnie spełniać je. Każde wystąpienie Twoje bądź Twoich gości pomaga mi uwierzyć w siebie zobaczyć że idę właściwą drogą, pomaga mi rozwijać się i zobaczyć ile mam jeszcze do zrobienia, ile jestem warta jako człowiek i jak mogę pomóc innym.

 7. Gustaw 3 lutego 2015 w 14:20 - Odpowiedz

  Dzięki Piotrze za przedstawienie Łukasza bardzo pozytywna osoba. Jaka jest strona Łukasza bo nie mogę znaleźć?

 8. Jacek Tyrański 3 lutego 2015 w 10:46 - Odpowiedz

  No ! Kiedy dwóch moich ulubieńców zaczyna wspólnie robić cos fajnego to ja się cieszę i trzymam kciuki 😉

Zostaw komentarz