Wideo #1 – Paweł Zakrzewski śmiga na gitarze i opowiada o giełdzie

Strona główna/Inwestowanie/Wideo #1 – Paweł Zakrzewski śmiga na gitarze i opowiada o giełdzie

 

wd5 wd6 wd1 wd3s wd4s
 

By |7 kwietnia 2017|Categories: Inwestowanie|2 komentarze

About the Author:

Od 2005 roku prowadzi przedsiębiorców do lepszej jakości życia. Pomaga podwoić dochody i podwoić liczbę godzin wolnego czasu poprzez organizację firmy i innowacje w modelu biznesowym. Założyciel Akademii Biznesu Piotra Michalaka. Przeczytaj więcej o historii Piotra.

2 komentarze

 1. Paweł 12 kwietnia 2017 w 15:26 - Odpowiedz

  Wow..Les Paul !! Piękna sprawa …tak struny faktycznie są do przycięcia, albo zawinięcia już się za to biorę 🙂

  Nie, nie !!! To nie jest tzw. full-automat, ja nie zaufałbym w 100% komputerowi i nie ufam, zawsze na końcu to ja podejmuję decyzję, właśnie nagrałem o tym 30min wideo, które puścimy lada chwila – pokazuję cały proces krok po kroku jak ja to robię, łącznie ze złożeniem zlecenia za 5643 USD na realnym koncie. Ryzyko straty na pojedynczej transakcji jest zawsze, ale statystycznie na wielu transakcjach są zyski i o zyski na koniec okresu tutaj chodzi a nie pojedyncze transakcje, zawsze stosunek zysku do do potencjalnej straty ma być bardzo dobry, tzw. wartość oczekiwana systemu musi być dodatnia.
  Absolutnie nie daj się przekonać, po prostu sam upewnij się, że to jest dla Ciebie lub nie jest, “na zimno”
  ale nie rób tego błędu żeby nawet nie sprawdzić i nie zainteresować się, bo umiejętność spokojnego i bezpiecznego inwestowania to wiedza która procentuje całe życie, a niestety większość osób na tym globie nie ma o tym bladego pojęcia. Jako społeczeństwa, nikt nie uczy nas jak zainwestować w prężną, rozwijającą się spółkę jak Apple który w tym roku wzrósł 22% albo Alibaba który w jest ponad 45% wyżej niż w styczniu tego roku ! ….dobrze że chociaż wiemy, że pantofelek jest drapieżnikiem…chociaż nie do końca znajduję w tym momencie praktyczne zastosowanie dla tego faktu 😉

 2. Krzys 10 kwietnia 2017 w 14:43 - Odpowiedz

  First: drogi Pawle, zrób ładne kółka ze strun w tej jazzówce, inaczej możesz się podrapać.
  Ibanez rzadzi/ mam model Les paul z 1975 roku/.
  second:
  mówienie o tym, ze komp zrobi to za ciebie, zalatuje darmowym systemem do obsługi giełdy- takie tam strony o bezrobotnej pani, co zarabia z automatu 5000 zł dziennie.NIkt nie mówi, ze gielda to ryzyko.Tylko zysk!!.
  Ja jestem sceptykiem- ale może dam się przekonać.

  Pozdrawiam
  Krzysztof

  P.S.
  Trzeba grac, bo : GRAJĄCYM SZCZĘSCIE SPRZYJA.

Zostaw komentarz