Doradztwo, mentoring i coaching

Strona główna/Doradztwo, mentoring i coaching

DT_FSD_08162016_0293_color-kopia 2Od: Piotr Michalak
Strategie Rozwoju sp. z o.o.,
Ententa LTD, Netesc sp. z o.o. – właściciel

Czasem nawet jedno spotkanie z mądrym doradcą może wywrócić do góry nogami nasze spojrzenie na całe życie. Może dać nam więcej, niż kilka lat przemyśleń, doświadczeń i dochodzenie do rozwiązań własnym sumptem. Może skrócić drogę o całe lata. 

Czasem potrzebujesz silnej inspiracji, pchnięcia do działania i pewności, czy kierunek jest słuszny, a nic nie działa tak mocno, jak indywidualna rozmowa z człowiekiem, którego największą pasją jest poszukiwanie mądrości i wiedzy, koncentrującym całą swoją uwagę na Tobie.

Rzadko zdarza  się, aby ktoś naprawdę chciał Cię wysłuchać i prawdziwie zrozumieć. Dlatego czas spędzony z mądrym doradcą bywa na wagę złota i przynosi potężne rezultaty. Potrzebujesz indywidualnego prowadzenia, aby osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Dobrego, osobistego przywódcy i doradcy można jednak szukać ze świecą w ręku.

Coach to po angielsku po prostu trener. Najlepsi sportowcy świata mają swoich trenerów. Ty też powinieneś mieć swojego trenera i mentora. Dobry trener drużyny stanowi o jej sukcesach lub porażkach. Najlepsi biznesmeni również mają  trenerów. Niewielu jest ludzi sukcesu, którzy osiągnęli coś bez trenera lub mentora. Zwykle trwało to wiele lat dłużej i obarczone było licznymi niepowodzeniami. Lepiej ich uniknąć i skrócić swoją drogę do celu!

Dobry coach zadaje Ci umiejętnie mądre pytania. W ten sposób niejako „wyciąga” rozwiązania problemów z Twojej własnej głowy. One już tam są, tylko jeszcze o nich nie pomyślałeś. Prawdziwy coach jest katalizatorem Twoich własnych myśli. Dzięki temu osiągamy efekt „eureka”, gdy odkrywasz coś i dziwisz się, że wcześniej na to nie wpadłeś.

Doświadczeni biznesmeni i menedżerowie potrzebują nie tylko pytań, ale również konkretnej rady. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie powstała idea „executive coaching”, w którym coach nie tylko zadaje Ci pytania, ale również doradza rozwiązania i staje się osobistym mentorem.

Ważne jest, abyś znalazł doradcę i coacha, który nie tylko odniósł sukces w biznesie, ale również na płaszczyźnie prywatnej. Nietrudno bowiem jest osiągnąć powodzenie kosztem rodziny. Trudno jest połączyć sukcesy na każdej płaszczyźnie życia. Z mądrym doradcą możesz porozmawiać zarówno na tematy biznesowe, jak i prywatne.

Zakładam, że jeśli tu jesteś, jest Ci znana moja działalność. Jestem tu po to, aby pomóc Ci wejść na kolejny poziom spełnienia i realizacji życiowego potencjału. Teraz decyzja należy do Ciebie.

W czym mogę Ci pomóc?

  • Jak osiągnąć trwałą wieloletnią przewagę konkurencyjną
  • Jak stworzyć ofertę nie do odrzucenia, prowadzącą do rynkowej dominacji
  • Jak zaplanować strategię, wybrać kierunki rozwoju i poukładać projekty
  • Jak poukładać biznes, aby stać się wolnym człowiekiem
  • Jak określić inspirującą misję, wizję, system wartości swojej organizacji
  • Jak podchodzić do życia, by osiągnąć spełnienie, radość i pokój w sercu
  • Jak zrobić skuteczny marketing, badanie rynku, komunikować się i tworzyć produkty
  • Jak zarządzać swoim czasem, energią, pasją, zdrowiem i nie wypalić się
  • Jak delegować, automatyzować i robić tylko to, co się lubi

Jak możemy ze sobą współpracować?

Każdy z poniżej wymienionych pakietów to osobny produkt doradczy, do którego inaczej się przygotowuję, aby sprostać Twoim wymaganiom. Nie patrz na to tylko jako na koszt np. jednej godziny mojego czasu, bo każde spotkanie wymaga ode mnie wcześniejszego przygotowania.

Indywidualny mentoring roczny – pakiet „Rolls Royce”.
Współpracę zaczynamy od całodniowej sesji doradczej w Warszawie. Następnie otrzymujesz numer mojego prywatnego telefonu, na który możesz dzwonić zawsze, kiedy będziesz potrzebować wsparcia. Rozmawiamy ze sobą regularnie i monitorujemy postępy średnio raz na dwa tygodnie, co jest optymalnym czasem, abyś zdążył wdrożyć ustalenia po poprzedniej rozmowie. Dodatkowo otrzymujesz pełen dostęp do wszystkich moich nagrań szkoleniowych, a także wstęp na szkolenia na żywo. Inwestycja: 100.000 PLN / 25.000 euro. Aby zamówić ten pakiet, napisz na biuro@ententa.pl.

Całodniowa sesja doradztwa strategicznego – specjalnie dla przedsiębiorców i menedżerów. Spotykamy się na cały dzień w Warszawie, a następnie omawiamy precyzyjnie Twoją sytuację. Analizujemy Twój biznes poszukując rozwiązań wszystkich kluczowych wyzwań i planując jego strategię. W efekcie zawsze klienci uzyskują pewność co do kierunków działań, wizja często przeobraża się w coś o wiele mocniejszego, a metody zostają zamienione na skuteczniejsze. Inwestycja: 20.000 PLN / 5.000 euro. Aby zamówić ten pakiet, napisz na biuro@ententa.pl.

Comiesięczne wsparcie marketingowe – pakiet dla firm potrzebujących bieżącego doradztwa. Rozmawiamy raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie (wedle Twoich preferencji), prowadząc Twój biznes do sukcesu. Jest to dobre uzupełnienie całodniowej sesji doradztwa strategicznego. Pomagam Ci w delegowaniu zadań związanych z marketingiem i reklamą, a także z pisaniem tekstów reklamowych, mailingów, ofert, skryptów telemarketingowych i innych wehikułów perswazyjnej komunikacji. Zdradzam również swój know-how. Inwestycja: 10.000 PLN / 2.500 euro miesięcznie. Aby zamówić ten pakiet, napisz na biuro@ententa.pl.

Całodniowa sesja life coachingu. Spotykamy się na cały dzień w Warszawie i poszukujemy rozwiązań dla Twoich indywidualnych wyzwań. Możemy zająć się odnalezieniem w życiu pasji, wypaleniem zawodowym, odkryciem sensu w tym, co robisz, jak również balansem między życiem zawodowym i prywatnym. Możemy zająć się zaplanowaniem Twojego życia na wiele lat do przodu. Możemy podjąć wyzwanie doprowadzenia do sytuacji, w której będziesz wzrastać jako silny lider i przywódca, będąc inspiracją dla innych. Inwestycja: 20.000 PLN / 5.000 euro brutto. Aby zamówić ten pakiet, napisz na biuro@ententa.pl.

Osobisty coach – sesje po 50 minut. Rozmawiamy przez telefon lub na żywo w Warszawie. Możemy rozmawiać na wszelkie tematy biznesowe i prywatne. Być może masz konkretne pytania, a może czujesz, że coś nie gra, jednak nie wiesz jeszcze co? Pomogę Ci znaleźć rozwiązania w obu sytuacjach, odpowiednio dopytując. Inwestycja: 1 rozmowa – 2.000 PLN / 500 euro.
Aby zamówić wybrany pakiet, napisz na biuro@ententa.pl.

Twoja Decyzja

Wiedza, doświadczenie i mądra rada mogą czasem wiele kosztować. Niewiedza, brak doświadczenia i brak mądrej rady mogą jednak kosztować całe życie! Mam nadzieję, że znajdziesz coacha i mentora, który poprowadzi Cię do realizacji swojego życiowego potencjału, abyś na końcu swojej drogi uznał, że było warto, i że zrobiłeś wszystko, czego miałeś w życiu dokonać…

Czego z całego serca życzę,

Piotr R. Michalak - podpis

Piotr Michalak