Opinie

Opinie – Piotr Michalak – Strategie Rozwoju

Mateusz Mieszczanin wraz z ojcem Michałem i bratem Jakubem prowadzą od 27 lat spółkę informatyczną. Zatrudniają 40 osób i są jednym z liderów rynku producentów oprogramowania dla zarządców nieruchomości. Mateusz napisał:

Akademia Biznesu Piotra Michalaka to rozwiązanie unikatowe – przemyslane tak, by zabiegany przedsiębiorca mógł znaleźć te wolne momenty, w których zatrzyma się i pomyśli o rzeczach w jego biznesie najważniejszych.

A jako, że owe przemyślenia trzeba spisywać i pogłębiać, Akademia daje szansę na prawdziwie prężny rozwój firmy. Dostępne w programie możliwości indywidualnych konsultacji, grup wspierających, a także opiekuna są rozwiązaniami, które dodatkowo wspomagają ciągłą aktywność w programie.

Z całego serca polecam,
Mateusz Mieszczanin

PS
Patrząc na ilość zadań bieżących to dziś o 16 wychodząc z biura miałem ich raptem 5 (krótkich) na początek przyszłego tygodnia, a nie 50-100 jak to jeszcze 2 miesiące temu bywało. Wprawdzie ich oddelegowanie oznacza dla mnie dbanie o rozsądną kontrolę nad ich realizacją, ale wreszcie nie czuję tego klimatu przytłoczenia codziennymi tematami, które odciągają od ważnych spraw.


“Przygotowałam krótką ankietę dla maturzystów wg Twoich wskazówek (bo chcę poszerzyć ofertę). Zastanawiałam się jak ją dystrybuować, poruszaliśmy ten temat na webinarze…

Po 5 dniach promocji posta z ankietą statystyki na teraz wyglądają tak: 298 polubień, 271 wypelnionych ankiet, i 168 pozostawionych adresów.

Piotrze Twoje metody działają. Wyraźnie widać, że mlodzież chce mówić o swoich problemach i wyzwaniach związanych z maturą. Doceniłam badania rynku w praktyce. Nauczyłeś mnie jak je robić, za co jestem Ci bardzo wdzięczna”

Z pozdrowieniami
Joanna Olesińska-Prus
Edu & You


 

“Minęły już ponad dwa tygodnie od wydarzenia, jednak wygenerowana przez nie motywacja wewnętrzna utrzymuje się na jak na razie niezmienionym poziomie. Porcja wiedzy, którą zdobyłem od Pana i innych prelegentów jest nie do przecenienia. Czuję się jakbym otrzymywał rady dotyczące biznesu od własnego ojca. Czuję się przez Pana obdarowany, a jedyne słowo, jakie niesie się na usta to (trochę staroświecko, ale moim zdaniem bardzo celnie) dobrodziej. Widzę, że zmienia mi się podświadome podejście do działalności oraz życia w ogóle. (…) Bez inspiracji od Pana nie wpadlibyśmy na taki pomysł. Za to serdeczne Bóg zapłać!”

Jacek Kamiński
Architekt


“Kilka lat temu usłyszałem, że aby osiągnąć coś wielkiego trzeba mieć STRATEGIĘ, nie wystarczy mglista wizja w głowie. Kompletna Strategia to 1. Przemyślany 2. Plan 3. Działania. Akademia Biznesu Piotra Michalaka daje mi niezbędną wiedzę i narzędzia umożliwiające stworzenie kompletnej Strategii, skonsultowanie jej z Piotrem i innymi uczestnikami Akademii. Bonusowo daje również materiały, które cały czas poszerzają i zmieniają nasze schematy myślowe.”

Gustaw Lasek – Servitium


“Jestem początkującym przedsiębiorcą i trudno mi było sfinansować udział w Akademii Biznesu Piotra Michalaka, ale dzięki systemowi ratalnemu było to możliwe, dlatego podjąłem to ryzyko i wyzwanie. Nie żałuję już wydanych pieniędzy i przyszłych. Uczestnictwo w AB to fascynujący proces odkrywania problemów i ich rozwiązań nie tylko w firmie, ale również w życiu osobistym. Dzięki różnym formom i narzędziom w AB można rzeczywiście wejść głęboko i dokopać się do kluczowych problemów i ich rozwiązań. Obecnie jestem na etapie precyzowania nowej drogi rozwoju dla mojej firmy, dzięki czemu nie tylko znacznie zwiększę swój przychód, ale będę mógł robić coś fascynującego, sprawiającego mi oraz innym o wiele więcej satysfakcji i szczęścia”

Bartosz Bezdziczek


„Akademia Biznesu Piotra Michalaka to narzędzie rozwoju dla przedsiębiorców i ich biznesów. W moim przypadku wypełnia nie lukę, a przepaść edukacyjno-kompetencyjną.

Chcę prowadzić firmę, chcę przekazywać ludziom pewne wartości, za pomocą konkretnych usług. W bardzo konkurencyjnej rzeczywistości jest to po prostu bardzo trudne i nie mam odpowiedniej wiedzy, by to robić z zadowalającym mnie efektem.

Akademia Biznesu tę właśnie przepaść zasypuje. Uczy konkretnych umiejętności i daje ku temu narzędzia. Prócz tego daje wsparcie przyjaznych ludzi, co jest bezcenne”

Barbara

[nazwisko do wiadomości redakcji]

Beata Walków prowadzi 15 placówek w Częstochowie w ramach sieci laboratoriów medycznych “Diagnostyka”:

“Witaj Piotrze, jestem pod wrażeniem Twojego szkolenia i Twojej osoby. Jesteś wspaniałym człowiekiem na tak wysokim poziomie rozwoju w tak młodym wieku, że aż trudno sobie wyobrazić jakie szczyty osiągniesz w wieku 50-60 lat. Per aspera ad astra!

Szkolenie było bardzo inspirujące, dowiedziałam się sporo nowych rzeczy – szczególnie zaciekawiło mnie dobieranie pracowników na dane stanowisko zgodnie z ich typem osobowości (…). Bardzo dziękuję za wszystko i życzę… sięgania do gwiazd!”

Beata Walków
http://www.diag.pl/


Piotr Majewski jest nazywany ojcem chrzestnym e-marketingu w Polsce. Stworzył pierwszy polski system do email marketingu implebot.pl. Od kilkunastu lat uczy przedsiębiorców jak prowadzić biznes:

„Piotr Michalak należy do wąskiego grona polskich marketerów, którzy widzą różnicę pomiędzy kreatywnym i skutecznym marketingiem i umieją prawidłowo w Polsce zastosować najskuteczniejsze i najnowsze techniki prosto z Zachodu. Jestem przekonany, że każdy jego Klient otrzyma zawsze więcej niż zapłacił – znam Piotra osobiście od wielu lat i widzę jak ogromną uwagę przykłada do szczegółów i jak dba o wysoką jakość swoich produktów.”

Piotr Majewski
http://cneb.pl


„Mam przyjemność znać Piotra zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i osobiście. Piotr jest jedną z najbardziej etycznie działających osób jakie znam, kieruje się zasadami i się ich trzyma. Ufam mu w 100% i polecam wszystkim. Dlaczego jest taki dobry w tym co robi? Praca jest jego pasją, ma głębokie poczucie misji i pracuje skutecznie, bo to czego uczy wprowadza w życie. Nieustannie mnie zadziwia i bardzo go szanuję. więc jeśli tylko możecie kupić jego kurs, to to zróbcie, przeróbcie i koniecznie zastosujcie. To będzie genialna inwestycja.”

Maria Tarczyńska


Jeszcze raz dziękuję za profesjonalnie przygotowany kurs “Zwiększyć Sprzedaż”. Pana kurs dał naszej firmie rodzinnej potężną dawkę wiedzy ale również ogromną dawkę energii. Pana nagrania mp3 będą obowiązkowym szkoleniem dla naszego zespołu. Po spotkaniu bonusowym ruszamy z kursem od początku tydzień po tygodniu (łącznie z pracami domowymi:)).

Pozdrawiam
Ewa Zając
EvaStoreArt
Internetowe Galerie Handlowe


Przede wszystkim bardzo odpowiadała mi ta forma podziału wiedzy. Pozwalało to być na bieżąco z materiałem i na bieżąco wdrażać nowo poznane rzeczy. Część szkolenia pokazałem moim handlowcom i zauważyłem, że zaczęli również stosować te techniki. Na maxa genialna jest dla mnie Wielka Lista Komunikacji Marketingowej, od razu ją skserowałem i rozdałem pracownikom:)

Kamil Zawistowski
ZUH Kontext s.c.


Już nie pamiętam jakim cudem trafiłem na twoją stronę. Na pewno nikt mi Ciebie nie polecał. Daleki byłem też od tego typu tematów. Chciałbym napisać, że to był zupełny przypadek, ale chyba nie był. Była to raczej odpowiedź na moje wewnętrzne pytanie: I co dalej, muszę coś zrobić bo inaczej przepadnę. Miałem oczy szeroko otwarte kiedy czytałem twoje materiały i Cię słuchałem. Wszystko o czym mówiłeś było dla mnie nowe i nieznane. Potem było szkolenie, które otworzyło mi oczy na wiele spraw. Zrozumiałem jak bardzo stoję w miejscu i że nie robiąc nic, każdego dnia zaczynam się cofać. Wszytko czego się dowiedziałem było nowe. Niektórych, tematów i pojęć nawet nie zrozumiałem. Wróciłem do domu pełen entuzjazmu i optymizmu z mocnym postanowieniem zmiany. Wykrzyczałem sobie sam do siebie: Ja chcę wolności. Nie chcę być niewolnikiem własnego biznesu. I co zrobiłem. Chwilę wcześniej zatrudniliśmy pracownika do naszego biura. Miałem już dosyć. Nie mogłem się przecież rozerwać i być jednocześnie u klienta i obsługiwać salon, odbierać telefony, pakować przesyłki itp. Pani Magda miała być tak tylko do bliżej nie określonych zadań, ogólnie do pomocy w prowadzeniu biura – naszego salonu wystawowego. Ale i tak jako wszechwiedzący chciałem sam wszystko robić, no bo któż może to zrobić najlepiej. Ale po Twoim szkoleniu olśniło mnie i postanowiłem to zmienić. Scedowałem na Panią Magdę większość obowiązków. Poza tym zleciłem jej całą budowę i obsługę sklepu internetowego. Zajmuje się całą komunikacją z informatykiem. Powoli zaczynamy delegować niektóre zadania na zewnątrz – zaplecze pozycjonerskie, wypełnianie treścią nowych stron, tłumaczenie filmów na język polski. To właśnie dzięki Tobie dowiedziałem się, że są takie możliwości.

Piotr Zybert
SaunaHurt


“Piotrze,
Twoje szkolenie „Biblia promocji i reklamy w Internecie dla małych firm” jest najbardziej wartościową pozycją z zakresu marketingu i reklamy w Internecie, z jaką spotkałam się w ciągu ostatniego roku.

Opowiem Ci dlaczego tak uważam….

Od wielu lat prowadzę własną firmę i pracuję jako konsultant w dużych korporacjach, ale i w małych firmach. Przez większość tego okresu czasu, zdobywanie nowych klientów, opierałam przed wszystkich na osobistych relacjach i kontaktach z moimi klientami. W zeszłym roku postanowiłam jednak, że czas zaistnieć w Internecie. Zatrudniłam więc pracownika, który miał się zająć opracowaniem naszej strategii marketingowej w tym kanale.

A że strategia nie może powstać bez właściciela firmy, razem pochłanialiśmy kolejne książki, e-booki i kursy z tego zakresu, wspólnie zapoznawaliśmy się z tematem. Wydaliśmy na nie majątek, na szczęście firmowy 😉

Poziom tych materiałów był bardzo różny, większość jednak dawało nam jedynie bardzo ogólną wiedzę, co trzeba zrobić. Ale prawie nikt nie mówił jak to zrobić. Wiedza, którą zdobyliśmy nie była na tyle kompleksowa, aby móc na jej podstawie stworzyć strategię marketingową naszej firmy.

I tak kilka ostatnich miesięcy miotaliśmy się w różne strony, w sumie bez żadnej określonej wizji. Wpadaliśmy na jakiś pomysły, zaczynaliśmy coś robić, potem, kiedy to nie przynosiło rezultatów, wycofywaliśmy się.

W kwietniu mój pracownik trafił na ofertę kolejnego kursu. Była to Twoja „Biblia promocji i reklamy w Internecie dla małych firm.” Pomyślałam, że mamy już tak dużo materiałów, że chyba nie warto. Przekonywał mnie, że może to być ciekawa pozycja.

Zgodziłam się, ale od początku nie miałam zamiaru się z nim zapoznawać. Tyle godzin nagrań! Już wystarczająco dużo czasu poświęciłam na czytanie tych wszystkich książek i udział w szkoleniach. Nie sądziłam, że dowiem się z tego kursu czegoś nowego, więc miał być on przeznaczony tylko dla mojego pracownika.

Po przesłuchaniu Twego szkolenia, mój pracownik zaczął mnie przekonywać, że powinnam się również z nim zapoznać. I muszę Ci powiedzieć, że długo to trwało. Sprytnie jednak dozował mi wybrane tematy, aż pewnego dnia, po przesłuchaniu jakiegoś interesującego fragmentu, doszłam do wniosku, że chyba jednak warto przejść przez cały kurs.

Szkolenie kupiliśmy w okolicach kwietnia. Dopiero miesiąc temu do niego przysiadłam. Całe 16 godzin obejrzałam w 1 weekend. Wracałam jeszcze do niektórych tematów, mam sporządzone notatki, byłam naprawdę pilną uczennicą 🙂

Powiem Ci, że tak naprawdę dzięki temu szkoleniu, dzięki wiedzy, którą tam zawarłeś, udało mi się spojrzeć szerzej na to co chcemy robić, jak to chcemy robić, jakie narzędzia chcemy wykorzystać. Dopiero po tym szkoleniu byłam w stanie rzeczywiście stworzyć wizję jak wszystko to powinno wyglądać.

Teraz stworzyłam koncepcję marketingu swojej firmy i wiem konkretnie czego chcę i potrzebuję. Szukam teraz kogoś kto obsłuży nas od strony IT. Zakupiliśmy FUMPa, poszukujemy narzędzia do obsługi programu partnerskiego. Mieliśmy wcześniej problem ze zbyt wieloma pomysłami, z tym aby spojrzeć na marketing strategicznie i stworzyć wizję tego co dokładnie oraz jak powinniśmy robić. Ten problem udało nam się dzięki Tobie rozwiązać.

Żałuję tylko tego, że Twoje szkolenie nie było dostępne wcześniej na rynku i że ja sama, tak późno przekonałam się do tego, ze powinnam się z nim zapoznać. Straciłam przez to wiele czasu i pieniędzy, ale myślę, że teraz szybko nadrobię zaległości!”

Ewelina Gajewska
Współwłaściciel i Prezes Zarządu Companion Sp. z o.o.“W ciągu ostatnich lat byłem na dziesiątkach szkoleń, za które zapłaciłem w niektórych przypadkach wiele. Szkolenia prowadzone przez Pana Piotra to nie koszt – to świetna inwestycja! Piszę to z perspektywy 15 lat doświadczeń.

Zostałem zafascynowany i pozytywnie zaskoczony wnikliwością wiedzy, transparentnością przekazu, a przede wszystkim autentycznością doświadczenia: naturalnego łączenia pieniądza z sumieniem w sposób dający spokój i szczęście.

Polecam wnikliwe analizy Piotra dotyczące zasad rynkowych, które z natury są chrześcijańskie (było to dla mnie genialne – kopernikańskie odkrycie!). Autentyczne przykłady, niesamowitą kreatywność w podejściu do myślenia o ukrytych możliwościach zarabiania.

Po całych latach szkoleń o wątpliwym standardzie moralnym pojawia się nowy sposób – odtrutka, na prowadzenie biznesu zgodnie z sumieniem: z radością i sukcesem. Bez tanich trików, bez bajek, twardo stąpając po ziemi, z bardzo dobrze dobranymi i pobudzającymi wyobraźnię przykładami znakomitych, bo opartych na wartościach, działań biznesowych. Burza innowacyjności poszerzająca jaźń na bezmiar możliwości zarobkowania.

Wyjątkowe zaangażowanie bardzo rozbudzonej intelektualnie publiczności – uczestników,
żywo włączających się w prelekcje. Poruszające wydarzenie, na naszych oczach odkrywa się nowy, bo zapomniany wymiar rzeczywistości pieniądza, etyki, sukcesu – Boży wymiar!

Zmierz się z wyzwaniem: zostań błogosławionym bogaczem, pierwszy krok to przyjęcie zaproszenia na szkolenia Piotra. Przyjdź i sam przejrzyj!”

Marek Hanczakowski


“Witaj Piotrze,
po każdym obejrzanym wideo mam poczucie, że zrobiłeś świetną robotę i tym razem chcę Ci za to osobiście podziękować. Twoje prezentacje są wypadkową nie tylko wiedzy i umiejętności, ale dużej świadomosci i – dużego serducha 🙂

Mówię to jako osoba o silnej intuicji, którą odstręcza modny ostatnio trend prezentowania wiedzy biznesowej przez młodych ludzi w internecie. (Dużo w tym wyuczenia i manipulacji). U Ciebie zaś – poza oczywistym celem, jakim jest dobro Twoich przedsięwzięć i Twoje prosperowanie – czuję szczerą chęć dzielenia się z ludźmi wartościową wiedzą. Łączysz w harmonijmy sposób własny rozwój z pomaganiem innym, by uruchomili swój potencjał. Inspirujesz, jest w tym siła wynikająca ze spójności, jasnosci przekazu itd. Śmiem twierdzić, że to geniusz 🙂

Wielkie dzięki za Twoją pracę i wszystkiego dobrego w dalszych przedsięwzięciach!
Pozdrawiam serdecznie,
Kasia”


“Jedną rzecz Ci muszę powiedzieć… Wiele w moim życiu zawdzięczam mojej żonie, moim rodzicom i Piotrowi. Piotr, swoim zaangażowaniem i pasją, wyciągnął mnie z okowów korporacji, gdzie zarabiałem dużo pieniędzy, ale nie byłem szczęśliwy. Dzięki niemu założyłem firmę i dzięki jego poroduktom i wiedzy zacząłem ją rozwijać.

Ale w pewnym momencie zacząłem sobie zdawać sprawę z jednej rzeczy: kręcąca się firma i coraz więcej klientów nie prowadzi wcale do ogólnego zadowolenia i bezpieczeństwa. Jest wręcz odrotnie. W listopadzie 2012 roku z nadmiaru klientów czułem, że jestem na krawędzi…

Potrzebowałem pomocy i na szczęście jedno ze swoich szkoleń Piotr prowadził w grudniu: Nowy Styl Zarabiania. Tego właśnie potrzebowałem! Dowiedziałem się z niego, jak zorganizować całą firmę, aby przejść z jednego etapu rozwoju do kolejnego, a potem jeszcze dalej. Jak zatrudniać pracowników (jednego już mam, ale muszę zatrudnić kolejnego), jak budować z nimi zespół, jak się z nimi komunikować, jak delegować, jak organizować większe kampanie sprzedażowe i dużo więcej…

To nie są rzeczy proste. Tego nie robi sie w tydzień. Ale efekty już mam: mój pracownik teraz wykonuje swoją pracę lepiej i jest bardziej zadowolony. A zadowolony pracownik to zadowolony klient. I ja też czuję się duże lepiej i bezpieczniej wiedząc, że jestem na właściwym torze. Że WIEM co mam robić.

Czy powinieneś skorzystać z wiedzy, którą Piotr przekazuje podczas szkolenia Nowy Styl Zarabiania? Ja Ci powiem tak: jeśli masz jaja i wiesz, co chcesz w życiu robić i dokąd zmierzasz, a do tego masz swoją firmę, to właśnie to szkolenie będzie parwdopodobnie jedną z najlepszych inwestycji w Twoim życiu.”

Rafał Chmielewski – prawnik, doradca biznesowy dla kancelarii prawnych
web.lex


“Kiedy zacząłem się interesować zarabianiem w Internecie w 2010 r. Piotr był jedną z nielicznych osób, jakie budziły moje zaufanie. Mimo słuchania nagrań i czytania darmowych raportów nie posuwałem się do przodu! Ciągle pracowałem na etacie i byłem sfrustrowany swoją sytuacją.

Dopiero kiedy dwa lata później potraktowałem wskazówki Piotra na poważnie, zainwestowałem w wiedzę gigantyczną kwotę wówczas dla mnie kwotę prawie tysiąca złotych… i zacząłem powoli wprowadzać w życie to, czego uczy Piotr, pojawiły się efekty!

Rozpocząłem swoją przygodę z biznesem w sieci sprzedając usługi w USA. W ciągu 90 dni zdobyłem 300 nowych klientów, z których każdy wystawił mi bardzo dobre rekomendacje!

Dodałem nowe usługi i dzięki temu część klientów została z nami na stałe, płacąc nam miesięcznie abonamenty! nie inwestowaliśmy w nowych klientów… skupiliśmy się na naszej bazie!

Udało mi się sprzedawać o wiele więcej i drożej do tych samych klientów, co było absolutnie kluczowe dla stabilności małej firmy!

Nauczyłem się jak automatyzować swój biznes – co uwolniło mój czas i pozwoliło pracować nad biznesem, a nie kręcić się w kółko! Wszystko to z 1 pracownikiem… na Filipinach!”

Pozdrawiam,
Michał Witkowski


“Witam,
Moja historia.

1997: Założenie firmy, właściwie potrzeba chwili. W sytuacji szukania sobie innej pracy lub obsługi klientów firmy, w której pracowałem, a która zamykała właśnie działalność.

Bycie przedsiębiorcą, a właściwie samozatrudnionym, było wynikiem sytuacji bez wyjścia. Mam jednak klientów, którzy mnie znają (relacje), mam produkt który serwisuję. Dziś bym wiedział jak to dalej poprowadzić. Tak jak było, to żywioł i spontan, pracownicy zatrudniani, aby móc się sklonować. Brak procedur, brak wydzielonych etatów, brak biura. Serwis u klienta w miejscu instalacji. Tak do dziś, zmiany w toku.

2011: Zaczęła nurtować mnie sprawa dlaczego Kościół promuje ludzi biednych, przecież na kartach Starego Testamentu wszystkie pozytywne postacie to ludzie bogaci, a nawet władcy i królowie. Nasz praojciec Adam był najbogatszym człowiekiem wszech czasów – całą Ziemię miał sobie czynić poddaną. Oczywiście wąż trochę namieszał, ale zmieniło się jedynie to, że przestało być to takie proste i bezbolesne jak wcześniej. Dlaczego ja nie miałbym być bogaty?

Szukałem, może nie, lub zbyt mało intensywnie. Zakupiłem “16 Praw Sukcesu” autorstwa Napoleona Hilla. Coś w tym było jednak nie do końca mogłem się pogodzić ze światopoglądem tego pana. Była jeszcze książka: Odpowiedź – John Assraf i Murray Smith “Jak stworzyć wymarzoną firmę, osiągnąć niezależność finansową i przeżyć wspaniałe życie”.

2012: Trafiła do mojej skrzynki seria maili od p. Piotra Michalaka. Poprzednie pozycje książkowe, różnego rodzaju artykuły, kontakty z ludźmi z MLM’ów, oglądane filmiki na YouTube, wzmacniały jedynie niepokój – czy osoba wierząca ma szanse w biznesie?

Tu właściwie zobaczyłem znów “kolesia”, który ma jakąś koncepcje na prowadzenie biznesu. Zaniepokoił mnie tylko jeden szczegół. Na biurku stał krzyż, niezbyt wyeksponowany, ale jednak stał. Potraktowałem go jak Drogowskaz. Zakupiłem szkolenie.

Teraz były zmienne oceny wyboru, od tego, że dałem się wpuścić w prezentacje “kołder” lub “garnków” połączoną z koniecznością zakupu produktu, który uszczęśliwi moją Firmę i mnie, po przekonanie, że w końcu przecież zaufałem nie tylko p. Piotrowi. Na szkolenie oczekiwałem dość długo, bo coś poplątało mi się, że termin jest wcześniej.

Szkolenie: o kurczę, tyle ludzi, no nie, może będzie dobrze. Wziąłem przecież tyle wizytówek, a może ich nie starczyć. Projektor wyświetlił pulpit komputera… co to? Na tapecie “Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga, będzie piekielnie ostro. Pierwszy moduł, drugi, trzeci… Jezu!, to jest to.

Biznes drogą do Boga… dlaczego tego nie głoszą w Kościele. To wszystko trzyma się całości. To szkolenie warte było kilka razy tyle co kosztowało. Ale konferencje to nie koniec. Początek grupy MasterMind. Firma Reaktywacja. Wyjście Ziutka Bąbla. Po prostu nowa nadzieja na to że, piętnaście lat pracy w Firmie, może zmienić się w pracę nad Firmą. No i nic nie trzeba kupować na szkoleniu. To, że można potem oglądać szkolenia, analizować mapy myśli, słuchać mp3. Dodatkowe materiały. Ten Piotr to potrafi dopieścić klienta.

Czeka mnie teraz olbrzymi wysiłek “Pracy nad Firmą”, to jest przynajmniej na razie, dużo cięższa praca niż w firmie.

Po pewnym czasie propozycja zakupu szkolenia “Zmasowany Atak”, po promocyjnej cenie. Wiem, że jeszcze za wcześnie w mojej sytuacji na taką akcje. Są ważniejsze wydatki, a środków zawsze brakuje. Nie przeprowadziłem jeszcze Rozpoznania Frontu, a na dodatek nie wiem czy mam produkt. Na początku zeszłego roku sytuacja mocno się po komplikowała (pracuje nad nią).

Może spróbować kupić razem w grupie MasterMind? Chwila zastanowienia. Nie nie godzi się. VII – nie kradnij.

Decyzja o zakupie na podstawie przesłanek. Promocja czegoś co na pewno jest więcej warte niż cena podstawowa. Potrzeba odwdzięczenia się za coś co niezmiernie pomogło mi – szkolenie “Nowy Styl Zarabiania”.

Oczywiście w miarę jak przyswajam tematy ze szkoleń Piotra, dzielę się z innymi właścicielami firm, moimi klientami, moje opowiadania robią wrażenie. Może przekonam parę osób aby posłuchały tego na żywo, jak będzie jeszcze okazja w Warszawie.”

Pozdrawiam – Jacek Błaszczak


“Właśnie po raz n-ty studiuję mapę myśli ze szkolenia “System Produkcji Pieniędzy” (SPP).

Uświadomiłem sobie, że właśnie mijają 2 lata od SPP, a ja nadal spokojnie mogę się z niej uczyć!

Mimo, że zapewne i tak jesteśmy z Maćkiem w tym niewielkim %, który coś faktycznie zaczął robić po szkoleniu. Bardzo regularnie zaglądam
do tej mapy myśli i punkt po punkcie zauważam, że “odhaczamy” kolejne punkty. A tych co “dawno odhaczone” przypominamy sobie na nowo bo jako istotom ułomnym zdarza się nam popełniać grzech zaniedbania i zaniechania.

Jednak można by pokusić się o śmiałe stwierdzenie, że praktycznie od 0 w internecie zbudowaliśmy “biznes” właśnie na mapie myśli z SPP!

God Bless You!”

Piotr Piłasiewicz


“Właśnie obejrzałam bonusowe nagranie i moja reakcja to wielkie ŁAŁ! Jestem pod wrażeniem, to bardzo wartościowy prezent. Sądzę, że jest to główna przyczyna Twojego sukcesu – obdarowywanie wszystkich, niezależnie od tego czy ktoś coś kupił i za ile. Obserwując innych internetowych sprzedawców, zauważam, że dają coś gratis przed promocją własnego produktu a potem jakby już mniej im zależało na danym kliencie, chodzi im tylko o jego pieniądze. W Twoim przypadku po prostu czuć, że zależy Ci na kliencie i jego rozwoju.”

Monika Pomianowska


„Szkolenie Piotra Michalaka jest absolutnie rewelacyjne!

Szczerze mówiąc uważam, że facet ma nie pokolei w głowie: ujawniać takie informacje, w takich ilościach i jeszcze niańczyć każdego z kursantów z osobna?

Wariat! Albo Wizjoner…”

Joanna Wójcik


Piotrze, Lubię słuchać Twoich wykładów, bo każdego starasz się traktować jak przyjaciela. Jesteś autentyczny dlatego, że jesteś zdolny: – to co mówisz zgadza się z tym co myślisz i czujesz. Jesteś najlepszym przykładem zdania: “Jedyną osobą, która może wykorzystać Twój potencjał jesteś Ty sam”.


Wykład Piotra był poprowadzony z sercem. Piotr dał nam nie tylko swoją wiedzę, ale także swoje uczucie. 


Podobał mi się Twój wykład Piotrek, dlatego że powiedziałeś o ludzkim podejściu do klienta jak do człowieka, a nie jak do cyfry (numeru) w biznesie. Brawo za odwagę stosowania porównań do przykładów z Biblii (rzadko się zdarza by ktoś w Biznesie stosował porównanie do religijnego aspektu zarządzania swoimi talentami w relacjami z ludźmi).

Dominik Kleszyk,
www.kleszyk.tel


Podczas swojego wykładu Piotr kolejny raz dał szereg dobrych rad. Między innymi o tym, aby najpierw równając się do lepszych od siebie, dążyć do stawania się przwódcą w swojej branży. Stawać się przykładem dla innych. Nie obyło się też bez przypomnienia, że klient powinien być naszym przyjacielem , nie tylko konsumentem. Oczywiście wszystko we wzajemnym poszanowaniu.

Mariusz Henyk


Okna zostały zamknięte i na sali zrobiło się ciepło. Z racji faktu, że jestem po obiedzie, również po 5-godzinnej trasie i spałem tylko 2godz., pod koniec chciało mi się strasznie spać 🙂 Ale do rzeczy. Gdzieś już o tej strategii wspominałeś, ale nie rozwinąłeś tego tematu – co uczyniłeś teraz. Dwie główne korzyści jakie wyciągnąłem z tego wykładu:
wzorować się na najlepszych i być nawet lepszym od nich,
nie pracować charytatywnie.
W sumie o tym wiem, ale nie zawsze udaje się to realizować. Jeden biznes mam praktycznie charytatywny – na szczęście obudziłem się i zmieniłem nieco strategię. Co do prześcigania się i porównywania do najlepszych to robię to i konsekwentnie dążę do celu. Konkludując jak dla mnie kilka cennych wskazówek zawarłeś. Często człoweik wie, że “dzwon bije w kościele”, ale nie wie w jakim. A Twoje wskazówki pokazują w jakim kościele biją.

Pozdrawiam,
Paweł Landzberg


“Strategia przywództwa” P.Michalak
Wykład, który objawia “prawdy oczywiste” … Wszyscy, którzy prowadzą swój biznes teoretycznie dobrze znają wartość swojego klienta … Jestem frenczyzobiorcą jednej z pierwszych działajacych na rynku promującym zdrowe nawyki żywieniowe i od dzisiaj wiem, że będę najlepsza!

Renata Chmielecka


Bardzo dobre szkolenie. Wysoka wartość merytoryczna, świetne prowadzenie grupy, wzorowa dykcja.

Marek Olejniczak


Piotrze! Jak podczas każdego Twojego wykładu podajesz dużo przydatnych informacji, które można wykorzystać bezpośrednio. Znaczy to, że można to zrobić nie posiadając szczególnej wiedzy technicznej. W dniu dzisiejszym np. bardzo mnie zaciekawił i zaainteresował fragment o różnym języku, którym posługują się różne grupy klientów.


Hej Piotrze, Na początku wykładu powiedziałeś, że będzie to najlepszy wykład dzisiejszego zjazdu. Udało Ci się 🙂 choć Krzywy nie powiedział jeszcze ostatniego zdania. 🙂 Wykład jak zwykle rzeczowy i interesujący. W bardzo prosty i przystępny sposób mówisz o tak ważnych dla biznesu rzeczach. Chciałabym kiedyś pracować z takimi ludźmi jak Ty.

Dzięki i pozdrawiam,
Radek Wanago


Drogi Piotrze. Bardzo podobał mi się Twój wykład. Utwierdził mnie w tym co robię, że metody, które stosuję przy sprzedaży są słuszne.

Pozdrawiam,
M.Swoboda.


Z jednej strony wydawać się może, że większość z tych rzeczy, które zostały przekazane są oczywiste, a jednak mało ludzi je stosuje. Kilka z porad zamierzam wykorzystać u siebie np. czat dla klienta widoczny w każdym etapie wizyty na stronie lub coś w rodzaju checklisty – wirtualnej.
PS Szkolenie “Klienci z polecenia” mam – trudno będzie znaleźć coś czego nie mam, ale … jak coś nowego powstanie to chętnie się zapoznam.

Sebastian Nowak,
ebiznesodzera.pl


Piotr posiada rozległą, ale bardzo konkretną i praktyczną wiedzę o biznesie, marketingu i zarządzania firmą. Dzieląc się tą wiedzą wychodzi poza standardowy zakres metod, taktyk i porad – przekazuje wiedzę głęboką, strategiczną. Skupia się nie na trikach, ale na strategiach, które pozwalają budować firmę na solidnych fundamentach. Jeśli chcesz się rozwijać – koniecznie wysłuchaj tego co Piotr ma do przekazania.

Mateusz Kulesza,
mateusz.kulesza.biz


Piotrze! Świetny pomysł, żeby zacząć od deklaracji, że to będzie najlepszy wykład. Bardzo sympatyczny sposób prowadzenia wykładu. Przejrzyście i miło. Brakowało mi troszkę dynamiki, byłeś trochę za grzeczny i za delikatny. Mówiłeś na zbyt wyrównanym poziomie (tempo, intonacja). Jednak rzeczywiście to najlepszy dotąd wykład. A wiedza odkrywcza, rewolucyjna i bardzo przydatna. W trakcie wykładu zmieniłem podejście do klientów firmy, w której pracuję. VERTE
Edukujesz, zmieniasz na lepsze słuchaczy. Gratuluję i dziękuję. Gratuluję również nowego członka rodziny! 🙂

Mariusz Seklecki


Piotrze, Twoje wystąpienie podobało mi się, ponieważ zrealizowałeś swoją obietnicę – było to najlepsze wystąpienie dzisiaj, przynajmniej jak dotąd. Co do meritum, to tematykę już znałem, natomiast podoba mi się Twój styl prowadzenia prezentacji. Pozdrawiam i dziękuję za prezent, Paweł
PS Czy wiesz (bez wchodzenia w internet) co to jest AMSTRAD?


Szkolenie bardzo ciekawie, w interesujący sposób prowadzone. Myślę, że dało mi wiele do myślenia (nawet wiem to na pewno). Rzuciło nowy pogląd na relacje dostawca klient. Jak również na relację pracodawca pracownik.

Dziękuję Tomasz Bartczak


Zalety:
Szkolenie treściwe, bez zbędnego lania wody. Pan Piotr opowiadał interesująco gdzie były same konkrety.
Wady: BRAK.

Maiusz Hawernik


“Magnetyczna godzina, świetny przekaz, zrozumiały i inspirujący. Czuję, że wprowadzając tą metodę w życie, zaszczepię tym także mojego klienta, bardzo się cieszę, że byłem wśród tej listy 100 numerków, które miały zaszczyt wysłuchać tego wspaniałego wykładu.”

Przemek Furman – Racibórz, Pozdrawiam!!!


Twoja prelekcja była bardzo inspirująca gdyż kieruje człowieka, aby rozwijał dobre cechy charakteru. Dzięki temu świat będzie coraz bardziej zamieszkały przez dobrych ludzi.

Andrzej Konopka


Pierwszy raz miałem styczność z Twoim szkoleniem/ wykładem. Jestem pozytywnie zaskoczony, zarówni zakresem wiedzy, jak i sposobem jej przekazania. Wykład zmusił mnie do zgłębienia prezentowanej wiedzy, widzę że ludzie chwalący Twoje prelekcje nie przesadzali . 🙂

Piotr Klonowski


Bardzo głęboki przekaz. Podoba mi się to, że zmieniasz mentalność. Technik jest dużo, jednak to mentalność decyduje o sukcesie. Jedyny słaby punkt na mojeoko/ucho. To, że nie słuchałeś osoby z sali, która do Ciebie mówiła. Poza tym bardzo sympatycznie.

Sławek Cebulak


Jestem pod wrażeniem głębokich przemyśleń Piotra Michalaka jakie usłyszałem w trakcie fenemenalnego wykładu pt. Rola przywództwa. Jest to dla mnie niezmiernie inspirujące i motywujące do zmian w mojej Firmie.

Kazimierz Korpowski


Wykład bardzo dynamiczny, motywujący, kładzie nacisk na umiejętne sprawowanie przództwa, a między wierszami na umiejętność współpracy.


Piotrze, Największe wrażenie robi czy też zrobiło na mnie nie tyle szkolenie ze strategii przywództwa ile spoób jego przekazania. Emanująca z Ciebie siła, spokój, uśmiech i przekonanie do tego co robisz. W sumie robię tak samo, a Ty mnie przekonałeś, że to dobra droga.

Jerzy Sempowicz
www.reloj.pl


Najlepszy wykład jaki słyszałam w ciągu ostatnich wielu lat. Zmieniający mentalność i wnoszący ogromną wartość do życia zarówno dla mnie jak i dla wszystkich, dla których będę robić coś wartościowego – teraz dużo bardziej wartościowego 🙂

Dziękuję Ewelina


Dziękuję za wspaniały wykład. Myślę, że tematy, które Ty poruszasz przydają się wszystkim z nas. Gratuluję wykładu.

Wiesiek


Dziękuję za wiedzę, proszę o więcej.

Katarzyna Kłudka


Wykład barzo ciekawy, wciągający nastraja pozytywnie do prowadzenia własnego biznesu. Otwiera oczy na wiele ważnych spraw, a jakże często pomijanych i stawianych na dalszy plan. Po takim wykładzie ma się wielkie chęci wysłuchać następnego 🙂

www.odziez-luna.pl


Piotrze, Dziękuję za wykład. Najbardziej podobała mi się idea, żeby być w czymś najlepszy. Nawet w wąskim wycinku, ale najlepszy.

Pozdrawiam,
Mirek Kryska


Piotrze! Zaskoczyłeś mnie bardzo pozytywnie niezwykłą otwartością, swobodą, logiką i naturalnością przeprowadzonego wywodu. To był rzeczywiście NAJLEPSZY dla mnie wykład dzisiejszego dnia! (przynajmniej na razie…)


Serdecznie Dziękuję! Za wiedzę, która przydatna jest nietylko w biznesie, co w sprzedaży/ handlowaniu jak i życiu 🙂

Łukasz Piaskowski


Bardzo ciekawy wykład – wciągający i trafiający do człowieka, a to chyba najważniejsze. Mega motywujący! W trakcie jego słuchania wpadło mi do głowy wiele pomysłów na mój e-biznes, który niedługo startuje. Mimo tych wszystkich pozytywów, wpadającego w ucho głosu, ciekawej tematyki jest jedna rzecz, którą powinieneś zmienić – Twój wykład powinien być dłuższy!

Dzięki i pozdrawiam,
Rysiek Szwajlik


Hej Piotrze. W Twoim przesłaniu jest jak zwykłe bardzo dużo duchowości. Do mnie taki przekaz jak najbardziej trafia. Twoje wystąpienie przemówiło do mojej duszy, serca i rozumu. Zgadzam się, że naszą misją powinna być pomoc ludziom i fajnie jeśli do tego możemy zarabiać pieniądze. Pieniądze, które pozwlają nam godnie żyć. Jesteś doskonałym mówcą motywacyjnym. Traktuję Cię jak swojego mentora. Wystąpienie było rewelacyjne lecz jak zwykle za krótkie. Duchowość i wypływająca z duchowości przywództwo to rewelacyjna sprawa.

Pozdrawiam,
Jarosław Stolarczuk


Jak być przywódcą dla swoich ludzi i klientów. Jak ja to mogę zrobić i Ty i każdy z nas. Musimy się spotkać i to obgadać. Musisz poczekać . Na razie tyle. Wrócę do tematu jak znajdę kartkę A4.

Romek


W moim odczuciu wykład Piotra trafił w samo sedno: biznes, który nie jest tylko sposobem na zdobywanie pieniędzy, a spełnieniem potrzeby wewnętrznej misji jest sposobem na osiągnięcie sukcesu. Tak samo jak wyjście poza przeciętność: ofiarowanie klientowi pomocy o wysokiej jakości. Wykład z pewnością wart był wysłuchania.

Michał Otroszczenko


Piotrze. Do udziału w “Systemie Produkcji Pieniędzy” skłoniło mnie Twoje odwołanie do Boga jako Źródła wszelkiego dobra – w tym powodzenia w biznesie. Dziękuję za odpowiednie naświetlenie piorytetów wizji biznesu opartego na Wartościach. Dzisiejszy wykład otworzył nowe “klapki”, które zasłaniały mi wizję mojej działaności. Dziękuję za konkrety, za wartości, za żywy przykład możliwości zbudowania ochodowego biznesu w oparciu o zasady, wartości, etykę.

Powodzenia! 🙂
Krzysztof Goles


Wykład, który świetnie pogodził staranne przemyślenia z entuzjazmem. Widać na nim było spore doświadczenie mówcy. Były na nim ważne kwestie dka każdego biznesu. Dobry, czytelny, staranny głos mówcy, dobra dykcja. Przebijała się duża doza życzliwości. Najważniejsze było podkreślenie równowagi między służebną rolą firmy, a biznesem. Niezwykle ważna była rola relacji z klientami. Ich rola indywidualna. Uświadomienie potrzeb klienta.

Tomasz Migdalski


Strategie Przywództwa. Bardzo sugestywna wypowiedź. Informacja przekazywana płynnie bez prezentacji na ekranie. Zawartość potwierdziła dotychczasowe wiadomości, że należy się koncentrować na potrzebach klienta, czyli sprzedajemy potrzeby klienta i tak powinniśmy przedstawiać opis oferty. Wykład uświadomił mi potrzebę przebudowania serwisów internetowych oraz system obsługi klienta na utrzymanie RELACJI z klientem. Zgadzam się z tym w zupełności. Zdobycie nowego klienta kosztuje więcej niż utrzymanie relacji z klientem, który już u mnie kupił.

Jacek Paciorek


Przedstawia zasady, które są uniwersalne i są potrzebą każdego człowieka. Powinny być elementem każdego szkolenia. Jesteś pionierem, ja jestem drugi. Stosuje to u siebie. Dziękuję za wyjście do ludzi z tym tematem.

Damian


„Niesamowity kawał wiedzy …teraz dopiero widzę co muszę zmienić :)”

Jarosław Golański


„Wierz mi lub nie, ale z pierwszego modułu zrobiłem 16 stron notatek formatu A4 zapisując je kratka pod kratką!Ostatni raz tyle notowałem na studiach 10 lat temu! 🙂

Jednak z każdym kolejnym krokiem, z każdym kolejnym nagraniem przekonuję się jak słuszną podjąłem decyzję i jak cenny ładunek wiedzy od Ciebie otrzymałem.”

Piotr Palarczyk


„Dzięki temu, że wziąłem udział w Twoim szkoleniu w grudniu 2010 roku osiągnąłem zwrot z inwestycji w wysokości 2185%!

Tak, nie pomyliłem się, zarobiłem prawie 22 razy więcej niż kosztowała mnie inwestycja w Twoje szkolenie!”

Ireneusz Woszczek


„Szkolenie prowadziłeś konkretnie. Uważam je za najlepsze na jakim do tej pory byłem.

Jesteś fantastycznym człowiekiem. Jesteś moim Mentorem przez duże M.”

Jarosław Stolarczuk


„Żałuję tylko tego, że Twoje szkolenie nie było dostępne wcześniej na rynku i że ja sama tak późno przekonałam się do tego, ze powinnam się z nim zapoznać.

Straciłam przez to wiele czasu i pieniędzy, ale myślę, że teraz szybko nadrobię zaległości!”

Ewelina Gajewska


„Przystępna forma, wysoki poziom merytoryczny wynikający z dużego doświadczenia praktycznego oraz trafnie dobrane tematy to niewątpliwe atuty tego szkolenia.”

Krzysztof Skrocki


„Przy takiej ilości szczegółowych, konkretnych porad można nawet uznać, że cena szkolenia jest niska, bo ta inwestycja, gdy zastosujemy metody Piotra w praktyce, bardzo szybko nam się zwróci, gdyż lawinowo wzrośnie liczba klientów :-)”

Grażyna Dobromilska


Piotr jest najlepszą osobą jaka mogła mi się przytrafić.

Podczas kilkumiesięcznych praktyk na stanowisku programista/informatyk systemu NetSelling poznałem, że po drugiej stronie każdego maila jakiego otrzymuję od “Strategie Rozwoju” kryje się osoba żyjąca prawdziwie pasją.

Z Piotrem przeżyłem dobre i złe chwile. Z tych pierwszych potrafił się cieszyć nawet kiedy miał zły dzień. Podczas tych drugich zmieniał się w przyjaciela, który z jednej strony motywował, a z drugiej doradzał. Kiedy prosiłem Go o wskazówki czy rady nigdy nie zostałem odprawiony z kwitkiem, czy tak popularnym u innych stwierdzeniem “zapłać”.

Dzięki niemal codziennemu kontaktowi uświadomiłem sobie, że On nie tworzy projekty, tylko dzieci. Jak dobry ojciec rozwija je, dopieszcza i poświęca im cały swój wolny czas. Nauczyłem się dlaczego liczy się zadowolony klient, a nie pieniądze które zostawił (i nie chodzi tu o ponowny zakup czy opinię jaką zostawi).

Mój system wartości czy organizacja czasu również zostały wywrócone do góry nogami. Piotr stał się dla mnie inspiracją i nigdy nie zapomnę ile dla mnie zrobił, a co
najważniejsze – bezinteresownie. To dzięki temu, że we mnie uwierzył i dał mi szansę odbiłem się od wyimaginowanych ograniczeń, uwierzyłem sam w siebie i jak to na koniec współpracy stwierdził – stałem się wschodzącą gwiazdą.

Patryk Węgrzynek


 

Witaj,
Pozdrawiam przedświąteczne, piszę bo jestem pozytywnie nakręcony i niesamowicie podniecony tym, że stosując tylko
1 rzecz ze szkolenia System Produkcji Pieniędzy w ciągu dwóch dni zapisało się na moją listę adresową dwa razy więcej osób niż od Lipca – czyli odkąd mam ową listę 🙂
a to dopiero początek….
Niesamowite jak skuteczne to są metody…

Dziękuje także za możliwość spotkania i porozmawiania na żywo ze “śmietanką” biznesmenów internetowych w Polsce 🙂
Całkiem inaczej znać ich z ekranu monitora, a co innego zobaczyć i porozmawiać na żywo 🙂
Inspiracją byli też inni uczestnicy którzy natchnęli mnie i dali niezłego kopa do roboty 🙂
mimo zakręconego okresu przedświątecznego myślę tylko o tym czego mnie nauczyłeś 🙂
i dużo więcej czasu spędzam przed komputerem.

Jeszcze raz wielkie dzięki , za to że chciało się Tobie to wszystko zrobić !!!
Pozdrawiam,
Radosław Kowalczyk
www.meskosc.org

p.s. Piotrze jeśli chcesz możesz wykorzystać ten mail jako testymonial 🙂

Bardzo cieszę się, że mogłam być obecna na szkoleniu Piotra „Systemu Produkcji Pieniędzy”. Co prawda jako żona i matka, musiałam dokonać poważnego wyboru, czy wziąć w nim udział, szczególnie, że odbywało się ono na tydzień przez Świętami Bożego Narodzenia, ale mam nadzieję, że to była słuszna decyzja 🙂 Przynajmniej mam teraz cel, aby udowodnić wszystkim, że było warto i nie skończy się tylko na dobrych chęciach i czystej teorii.

W szkoleniu urzekło mnie niezwykłe usystematyzowanie wiedzy i podkreślanie prawdziwych priorytetów, aby nie tracić czasu i energii na rzeczy, które można pominąć, bądź sprowadzić swój udział w nich do minimum. W końcu szkolenie to nosiło nazwę „Systemu Produkcji Pieniędzy” 😉 Choć tytuł może być trochę mylący i niektórzy mogą traktować go trochę niepoważnie, to wiedza przekazana w tym szkoleniu jak najbardziej była godna poważnego potraktowania.

Bardzo podobała mi się I część szkolenia „Mentalność Producenta Pieniędzy”. Mam nadzieję, że będę te wiedzę przenosić nie tylko na życie zawodowe, ale również życie osobiste i relacje z najbliższymi, prowadząc regularny rachunek sumienia z podejmowanych zadań i planów. Myślę, że bez tego fundamentu, nasze działania są dużo bardzie chaotyczne i mniej satysfakcjonujące.

Cieszę się, że mogłam w tym szkoleniu uczestniczyć „na żywo”, bo jest to całkiem inna wartość, niż tylko nagranie, których odsłuchałam już wiele, ale nie dały mi tyle, co to jedno szkolenie. Przede wszystkim mogłam zobaczyć różnorodność osób, które interesują się tym tematem, nawiązać nowe znajomości, które są kolejnym motywatorem do wprowadzenia nowej wiedzy w życie. Miłą niespodzianką była też obecność „guru internetu” tj. Piotr Majewski, Paweł Krzyworączka, czy wchodzącego ostatnio z dużym impetem w świat internetowego biznesu, Adriana Kołodzieja, oraz wielu innych bardziej lub mniej znanych osobowości spotykanych do tej pory jedynie w wirtualnym świecie.

Trochę zabrakło mi osobistego spotkania z Piotrem i porozmawiania z nim osobiście, ale przy takiej liczbie osób jakie były na szkoleniu, nie ma czemu się dziwić, bo każdy chciał zamienić z nim choć kilka słów, co niestety nie było możliwe z racji napiętego planu szkolenia. Cieszę się jednak, że udało mi się zamienić kilka słów z współprowadzącą Lidką, która dzielnie czuwała nad całością szkolenia, choć nie była na pierwszym planie. Jej porada dała mi dużo do myślenia i postanowiłam wprowadzić poważne zmiany z prowadzonej przeze mnie działalności. Choć to dopiero początki wprowadzanych zmian, to mam nadzieję, że w przyszłości te zmiany zaowocują większą satysfakcją moich klientów i moją własną. A nawet jeśli ten pomysł nie wypali, to wiem, że to nie koniec świata i wciąż trzeba być otwartym na możliwości jakie daje nam życie.

Katarzyna Różkowska,
Kaharami.pl

Cześć Piotrze

Bardzo Ci dziękuję za to wspaniałe szkolenie. Pokazałeś mi ogrom możliwości
zarabiania pieniędzy. Podoba mi się sposób w jaki przekazujesz wiedzę.
Opowiadasz z pasją, a jednocześnie bije od Ciebie niesamowite ciepło.
Wyzwoliłeś we mnie tak pozytywne emocje, jakich dawno nie doświadczyłem.
Podziwiam Cię, że w 2 dni szkoleniowe byłeś w stanie przekazać taki ogrom wiedzy.
Szkolenie prowadziłeś konkretnie i nie lałeś wody. Uważam je za najlepsze na jakim
do tej pory byłem. Teraz już wiem co znaczy: “Pieniądze leżą na ulicy, tylko trzeba się
po nie schylić”. Dzisiaj przekształcam to na: “Pieniądze leżą w Internecie, a Ty pokazałeś
mi jak je podnieść, realizując swoją pasję i pomagając innym ludziom”
Jesteś fantastycznym człowiekiem. Jesteś moim Mentorem przez duże “M”.

P.S. Po Świętach zrobię to o czym uczyłeś 🙂

P.P.S. Życzę Ci Bożego Narodzenia i mnóstwo radości.

Pozdrawiam
Jarosław Stolarczuk
Specjalista ds. Informatyki

17 i 18 grudnia 2010 roku uczestniczyłem w szkoleniu “System Produkcji Pieniędzy” organizowanym przez Piotra Michalaka www.ententa.pl. Przybyłem na nie, ponieważ tematy jakie miały być tam poruszane niezmiernie mnie ciekawiły i intrygowały już od jakiegoś czasu. Po wysłuchaniu i obejrzeniu 16 godzinnego szkolenia informacje poukładały mi się w głowie w sensowną całość. Mapa myśli wykorzystywana przez prowadzącego i pokazywana na dużym ekranie eliminowała konieczność robienia notatek. Same szkolenie, jakże intensywne, pokazało jaki potencjał niesie ze sobą Internetowy Marketing i jak go wykorzystywać w swojej działalności. Rzeka możliwości płynie praktycznie obok nas a my powinniśmy umieć z niej korzystać. Jeśli posiadamy produkt lub usługę, którą próbujemy sprzedawać – szkolenie to pokazało nam kroki jakie należy poczynić aby uruchomić automatyczny system sprzedaży, który pracuje nawet kiedy śpimy.

Krzysztof Krzywokulski
www.krzywokulski.pl

Szkolenie przygotowane profesjonalnie w każdym szczególe. Wartościowe merytorycznie. Uwaga: prowadzone pięknym językiem!
Warto było nie tylko wchłonąć ogromną ilość wiedzy, ale również pobyć z ludźmi, którzy potrafią, którym się chce i którzy są skuteczni do bólu.
Polecam szczególnie tym, którzy „czają się” przed właściwymi działaniami w marketingu internetowym.
Piotrze! Masz nie tylko wielki dar pojmowania i realizacji skomplikowanych zagadnień, ale również wyraźną potrzebę dzielenia się wiedzą. A Ty umiesz to robić.

Marek Chwierut
SSiW „VAR-MC” Spółka Jawna

Dzięki Piotrze za mapę myśli,
odebrałem dziś (podobnie jak fakturę). Wiem, że szkolenia na żywo są
wycieńczające, ale przyznasz też, że dają dużo satysfakcji. Zwłaszcza,
jeżeli są udane. A Twoje, śmiało muszę Ci przyznać, właśnie takie było.
Wielu prowadzących szkolenia mogą pozazdrościć Ci naturalności.
Dobrze wiesz co mam na myśli.
Jarek Majkowski

Szkolenie “System produkcji pieniędzy” było bardzo interesujące, przydatne i przystępne. W czasie przeszło 18 godzin jego trwania mogłem poznać wiele zagadnień związanych z marketingiem i prowadzeniem działalności w Internecie. Już w styczniu będę miał okazję wdrożyć w życie wiedzę zdobytą na szkoleniu, i jestem pewien, że zaprocentuje ona bardzo szybko.

Dodatkowym plusem była świetna atmosfera na szkoleniu, możliwość poznania podobnie myślących ludzi oraz ciekawe dyskusje w kuluarach. 😉 Nie można również pominąć bardzo przystępnej ceny.
Gratulacje dla wszystkich organizatorów! 🙂

Szczerze polecam,
Maciej Kutyło

Witaj Piotrze,
Po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć Cię na wrześniowej konferencji “Czas na E-biznes”. Podobał mi się Twój wykład mimo sporej ogólności, zrozumiałej ze względu na charakter spotkania i szczupłości czasu, który miałeś do dyspozycji. Zaprezentowałeś się wtedy jako dobry mówca, o świetnej dykcji, posługujący się poprawną polszczyzną co wśród szkoleniowców, z którymi miałem okazję się zetknąć dotychczas jest dużą rzadkością.

Jeśli chodzi o Twoje szkolenie, jestem pełen uznania za precyzję wypowiedzi oraz jasne i konkretne prezentowanie treści, co pozwalało wraz ze śledzeniem prezentowanej jednocześnie mapy myśli, swobodnie przyswajać przedstawiane materiały.

Ogólnie uważam czas spędzony  na Twoich zajęciach za dobrze wykorzystany i myślę że pomoże mi w podjęciu działań w celu uruchomiania firmy internetowej, przede wszystkim ze względu na usystematyzowanie wiedzy. Myślę, iż w tym czasie i tej cenie przekazałeś nam sporo przydatnej wiedzy.

Pozdrawiam.
Andrzej Szkarłat.

Chciałbym Tobie Piotrze jeszcze raz podziękować za szkolenie.

Dajesz niesamowitą wiedzę.
Najbardziej zadowolony jestem z elementów o których nie myślałem
zapisując się na Twoje szkolenie, czyli z “mentalności producenta”
i wszystkich uwag co do zatrudniania pracowników Twoich i Lidki.

Wszystko co przedstawiłem na szkoleniu było przejrzyste i w 100% zrozumiałe.
Chodź w większości nie była dla mnie to nowa wiedza.

Urzekła mnie Twoja osobowość, klimat jaki się wokół Ciebie tworzy
oraz ludzie których skupiasz Piotr Majewski, Paweł Krzyworączka,
Adrian Kołodziej, Marcin Godlewski oraz p. Marek (właściciel kilku dużych spółek)

Jednym słowem dziękuje i do zobaczenia.

pozdrawiam serdecznie
Adam Mrowiec
Intelektualnie.pl