Czy warto inwestować na rynku akcji

Strona główna/Inwestowanie/Czy warto inwestować na rynku akcji

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak bezpiecznie inwestować w akcje – zapraszam w najbliższy poniedziałek 29.08.2016r. o godz. 19.00 na darmowy webinar, który poprowadzi ekspert i praktyk inwestowania w akcje, Paweł Zakrzewski.

Zobacz, jakie wideo nagrał Paweł przed tym wydarzeniem. Odpowiada w nim na Wasze najciekawsze pytania.

Podczas filmu dowiesz się:

 • Czy automaty działają? Czy to będzie działać w przyszłości?
 • Czy można stracić kapitał pomimo stoploss?
 • Czy inwestowanie w akcje niesie jakieś dobro?
By |24 sierpnia 2016|Categories: Inwestowanie|4 komentarze

About the Author:

Inwestor od 7 lat na giełdzie polskiej i amerykańskiej (Nyse/Nasdaq). Twórca unikalnego, autorskiego programu rozwoju inwestora "AmiInwestor" opartego a pół-automatyczną analizę komputerową. Ukończył edukację w pretiżowej ENST École Nationale Supérieure des Télécoms we Francji zakończoną stażem w Buenos Aires. Przez 5 lat związany z nowoczesną firmą technologiczną z Sillicon Valley "Harmonic". Obecnie utrzymuje się i swoją rodzinę z inwestycji giełdowych. Wielbiciel podróży, języków obcych, a także gry na gitarze jazzowej i klasycznej.

4 komentarze

 1. Mariusz 30 sierpnia 2016 w 10:52 - Odpowiedz

  Piotrze czy wczorajszy webinar z Pawłem był nagrywany i czy go udostępnisz ?

  • Piotr Michalak 5 września 2016 w 00:06 - Odpowiedz

   Witaj Mariuszu! Niestety nie publikujemy nagrań z webinarów Pawła. Za to w tym tygodniu w czwartek (8 września 2016) o 11 i o 19 odbędą się one ponownie (dwie godziny do wyboru dla Waszej wygody!).

 2. Artur 24 sierpnia 2016 w 14:20 - Odpowiedz

  Witaj Pawle,
  Chciałbym przekazać informację, że z listy Twoich spółek powiązanych z metalami jak złoto, srebro czy platyna na platformie XTB znajdują się tylko 3 takie spółki (syntetyczne) i 3 ETF-y, więc nie za bardzo jest z czego wybierać… Do tego jedna z tych 3 spółek syntetycznych chyba nie za bardzo nadaje się do handlu. Co prawda sprawdziłem to na koncie DEMO, ale podobno na koncie “realnym” dostępność spółek jest taka sama. Czy znasz może w Polsce inne biura maklerskie lub brokerów gdzie ten wybór spółek związany z tymi trzema metalami jest trochę większy?
  Dzięki i Pozdrawiam!
  Artur

 3. Robert 24 sierpnia 2016 w 13:23 - Odpowiedz

  1 – Paweł dziękuję za Twoje odpowiedzi.
  Mówisz z sensem i przekonywująco, jednak o stop lossach nie mówisz wszystkiego.
  Przy dużych obsunięciach, czyli kiedy jest duży spadek, tak jak było w styczniu 2015 roku, to system nie zadziałał, nie gwarantuje zamknięcia pozycji w tym miejscu, w którym zadeklarowałeś.

  Za bardzo ufasz stop-loss. To narzędzie niczego nie gwarantuje.

  Polecam wydobyć z tego artykułu, jak działa stop-loss – http://www.money.pl/pieniadze/raporty/artykul/rynek-forex-jak-gracze-w-trzy-minuty,45,0,1973293.html

  2- Przy dużych kryzysach giełda nie spada o 10% tylko o 50, 100% i więcej. O tym należy mówić. Nie o korekcie jednodniowej.
  Warto być na to przygotowany, czyli.co zrobić, gdy manipulatorzy giełd, szykują duże obsunięcia. One występują co kilka lat i będą coraz częściej występować, ponieważ rynek akcji jest na większości giełdach przeszacowany, nieopłacalny do wejścia w tej chwili.

  Nie krytykuję Ciebie ani Twojego systemu. Wręcz przeciwnie.
  Gratuluję systemu, który zbudowałeś.
  Jednak sam wiesz, że inwestowanie w dzisiejszym, skorumpowanym świecie inwestycyjnym jest sztuką.

Zostaw komentarz