Przywództwo produktowe – skuteczny sposób na sukces firmy

Strona główna/Rozwój Biznesu/Przywództwo produktowe – skuteczny sposób na sukces firmy

Zrzut ekranu 2017-01-16 o 14.23.10

lub przeczytaj w czytniku poniżej, a jeśli masz pytania? napisz je w komentarzach:

Pobierz Poradnik PDF (kliknij tutaj)

 

By |8 maja 2017|Categories: Rozwój Biznesu|2 komentarze

About the Author:

Od 2005 roku prowadzi przedsiębiorców do lepszej jakości życia. Pomaga podwoić dochody i podwoić liczbę godzin wolnego czasu poprzez organizację firmy i innowacje w modelu biznesowym. Założyciel Akademii Biznesu Piotra Michalaka. Przeczytaj więcej o historii Piotra.

2 komentarze

 1. Łukasz 21 czerwca 2017 w 12:14 - Odpowiedz

  Witam
  Od jakiegoś czasu oglądałem szkołę ASBIRO na YT, póżniej trafiłem na Piotra i to taki skok do przodu. Mam pytanie, może ktoś będzie ktoś znał odpowiedź.
  1 Szukam szkoleń seminariów ( cena nie gra roli). Zarekomendujcie jakaś organizacje, osobę. Zależy mi, żeby takie szkolenia/seminaria były na żywo.
  2 Czy wiecie może, gdzie mógłbym znaleźć takie szkolenie jak,, Jak wprowadzić spółkę na giełdę z kapitalizacja powyżej 10 mln.
  Dziękuje

 2. Bohdan 16 maja 2017 w 16:57 - Odpowiedz

  Panie Piotrze
  Z karteczkami post-it było wręcz odwrotnie niż Pan to opisał. Właśnie pracownik firmy pracujący nad nowym klejem stwierdził, że jego nowy klej tylko słabo trzyma. I jak to firma 3M opisywała, wykorzystał do tymczasowego klejenia zakładek w modlitewniku swojej matki. Później dał trochę karteczek swoim koleżankom – sekretarkom, one podały dalej. I to wpłynęło na akceptację pomysłu.
  W tym 7 punkcie warto natomiast wpisać inne posunięcie 3M, a mianowicie przyzwolenie kierownictwa na to, aby każdy pracownik jakiś procent czasu pracy mógł wykorzystać na dowolne badania, prawie hobby nie związane z jego etatem.
  Stąd efekty innowacyjności.

Zostaw komentarz