Teaser rozmowy z Arkiem Łuszczkim – właścicielem firmy produkcyjnej Ceramix

Strona główna/Rozwój Biznesu/Teaser rozmowy z Arkiem Łuszczkim – właścicielem firmy produkcyjnej Ceramix

Co dalej?

1.
Już na dniach opublikujemy 30-minutowy wywiad z Arkiem, w którym dzieli się on cennymi radami dotyczącymi zarabiania i budowania biznesu.

2.
Możesz rozpocząć z nami wspólną przygodę rozwoju biznesowego na seminarium “Jak skutecznie zarabiać – czyniąc dobre rzeczy” już 13-14 marca w Warszawie.

Zobaczysz wielu inspirujących prelegentów. Zdobędziesz konkretne metody zwiększania swoich przychodów w zgodzie ze swoimi wartościami. Wyjdziesz z gotowymi procedurami, zapewniającymi powtarzalne rezultaty. Przepracujesz wiele barier i przekonań dotyczących zarabiania. Poznasz wartościowych ludzi i nawiążesz kontakty.

Cena wejściówki jest ustawiona jako “co łaska” z kwotą minimalną już od 200 zł. Jeśli jednak i to stanowiłoby barierę, przygotowujemy również fundusz stypendialny dla osób w trudnej sytuacji.

Więcej informacji już wkrótce!

By |28 stycznia 2015|Categories: Rozwój Biznesu|3 komentarze

About the Author:

Od 2005 roku prowadzi przedsiębiorców do lepszej jakości życia. Pomaga podwoić dochody i podwoić liczbę godzin wolnego czasu poprzez organizację firmy i innowacje w modelu biznesowym. Założyciel Akademii Biznesu Piotra Michalaka. Przeczytaj więcej o historii Piotra.

3 komentarze

  1. Katarzyna 28 stycznia 2015 w 23:08 - Odpowiedz

    Akademia sprawia cuda Ty to wiesz i my to wiemy 🙂 również dziękuję i jak Dominik czekam na wywiad w całości 🙂

  2. Andrzej Kisiela 28 stycznia 2015 w 22:50 - Odpowiedz

    Świetny materiał Piotrze. Bardzo mi się podobało, czekam na więcej. Z waszej rozmowy bije szczerość i radość z życia. Ja przynajmniej tak to czuję. Pozdrawiam.

  3. Dominik 28 stycznia 2015 w 13:56 - Odpowiedz

    Dziękuję za teaser. Z niecierpliwoscią czekam na pełny obraz. Pozdrawiam.

Zostaw komentarz