Rozmowa z Arkiem Łuszczkim, prezesem firmy produkcyjnej [VIDEO]

Strona główna/Rozwój Biznesu, Rozwój osobisty, Zarabianie pieniędzy/Rozmowa z Arkiem Łuszczkim, prezesem firmy produkcyjnej [VIDEO]

Dzisiaj masz okazję poznać w pełnej krasie Arka Łuszczkiego, który jest właścicielem fabryki produkującej kartony m. in. dla branży ecommerce.

Arek jest mężem wspaniałej żony, ojcem aż PIĄTKI dzieci i szczęśliwym dziadkiem! Nie przeszkadza mu to w zarządzaniu wielomilionową fabryką.

W jaki sposób znalazł synergię w tych bardzo wymagających rolach?

Z tego wywiadu dowiesz się następujących rzeczy:

1:30 – W jaki sposób Arek doszedł do
zbudowania firmy, która ma X milionowe
obroty. Co się zmieniło przez ten rok?

3:35 – Co jest najważniejsze przy
zakładaniu firmy?

4:49 – 5 złotych zasad przed założeniem
działalności gospodarczej.

6:20 – Od 0 do dużych pieniędzy? Rady.

7:19 – Ostrzeżenie przed 2 największymi
błędami biznesowymi.

8:57 – Zmiany, które zaszły w firmie Arka
przez ostatni rok. Co wdrożył.

13:06 – Czy warto dołączyć do Akademii
Biznesu Piotra Michalaka?

14:10 – O zdobytych w Akademii
kontaktach…

15:23 – W jaki sposób dbać
o małżeństwo? Czy zmiany w firmie mają
wpływ na małżeństwo?

Pozdrawiam z całego serca,
Piotr Michalak

About the Author:

Od 2005 roku prowadzi przedsiębiorców do lepszej jakości życia. Pomaga podwoić dochody i podwoić liczbę godzin wolnego czasu poprzez organizację firmy i innowacje w modelu biznesowym. Założyciel Akademii Biznesu Piotra Michalaka. Przeczytaj więcej o historii Piotra.

7 komentarzy

 1. Agnieszka 10 kwietnia 2015 w 22:49 - Odpowiedz

  Bardzo słaby dźwiek przeszkadza mi w odbiorze tego nagrania.

 2. Mariusz 24 marca 2015 w 11:27 - Odpowiedz

  o 6.20 miały być rady co zrobiłem zaczynając od 0 do dużych pieniędzy…. spodziewałem się, konkretnych rad, które pomogą jakoś odnaleźć kierunek, a usłyszałem, że wszystko zależy od tego aby się czuć zarządcą… mam tą świadomość od 2013 kiedy robiłem kurs Crowna, natomiast ta świadomość, mi jakoś nie pomogła? Pracuję na etacie i jakoś nie znajduję sposobu na zmianę sytuacji, mimo, iż pracuję w zawodzie całkowicie ukierunkowanym na drugiego człowieka?

  • Ania 27 marca 2015 w 21:31 - Odpowiedz

   Mariuszu, ja niestety ma dokładnie taką samą odpowiedź jak Ty.

 3. Iwona 20 marca 2015 w 23:35 - Odpowiedz

  Bardzo podobało mi się zdanie, z którego wynika jak ważne jest pamiętanie o tym, z jakiego poziomu startowałeś w przeszłości, zanim doszedłeś do tego wspaniałego momentu w biznesie. Ale nie po to, aby użalać się nad sobą, jak trudne były początki. Chodzi mi o to, że można wtedy zobaczyć jak wiele po drodze musiało się wydarzyć i kim musiałeś się stać, zanim nastąpił przełom. Myślę, że wiele osób nie docenia tego fragmentu swojej historii…

 4. Basia 19 marca 2015 w 13:07 - Odpowiedz

  Bardzo miło słuchało się wypowiedzi Arka, który w poszukiwaniu rozwiązań na nurtujące pytania
  znalazł rozwiązanie problemów, dzięki strategii promowanej przez Akademię Biznesu. Gratuluję Arkowi sukcesu. Powiedziane jest, że człowiek nie kieruje swoimi krokami i jeżeli człowiek nie dostrzeże okazji, która pojawia się na jego drodze, to drugi raz może tej okazji już nie mieć. Arek trafił do AR kiedy miał już rozeznanie w prowadzeniu firmy i dostrzegł okazję. Co jednak ma zrobić osoba, która samodzielnie prowadzi działalność, chce rozwinąć firmę i pomimo ustawicznego samorozwoju nie widzi tej właściwej drogi w branży w której tkwi, ponieważ reguły w branży ustawicznie się zmieniają. Przecież nie da się pchać do przodu sznurka.

 5. Basia 18 marca 2015 w 20:22 - Odpowiedz

  Bardzo wartościowy materiał. Bardzo dziękuję. Szczególnie teraz, w świecie w którym wyrzucane są wartości na rzecz zysków, takie spojrzenie na biznes jest niezwykle potrzebne. Oby było więcej takich przedsiębiorców i firm.

 6. Irena 18 marca 2015 w 09:56 - Odpowiedz

  i właśnie to cała “ja” i tego zawsze się boję kliknęłam coś nie tak i poszedł do Ciebie
  nieskończony tekst…..i co jestem zła na siebie i już mam dość dlaczego ja nie potrafię itd…….Piotrze,przepraszam, osobiście jestem Tobą,Twoją wiedzą i wieloma cechami jako młodrgo człowieka zachwycona…….wiele mogłabym Ci na Twój temat pisać i mojego zachwytu Tobą. TRZYMAJ TAK DALEJ ! ! ! ! Moim marzeniem jest zawsze aby wspierać młodych i pokazywać dzieciom i młodzieży dobre wartości, staram się to robić w czasie wycieczek, pielgrzymek…..ale stale jedno pytanie ciśnie się do głowy:JAK POZYSKAĆ WIĘCEJ KLIENTÓW ? Piotrze my musimy miesiąc w miesiąc wypracować ponad 20.000 na opłaty…..a nie zawsze jesteśmy w stanie

Zostaw komentarz